+38 (057) 754-63-60
      +38 (057) 754-63-70

Інжиніринг

ТОВ “НВО” А.Т.О.Р “- виробничо-інжинірингова компанія, що має в своєму складі конструкторсько-технологічний підрозділ, який займається створенням нових видів продукції в напрямку пасажирських вагонів, моторизованих вагонів (дизель-поїздів та електропоїздів), локомотивів, вагонів метро, спеціально оснащених кузов-фургонів та модернізацією діючого вагонного парку, забезпечуючи їх високий технічний рівень, конкурентно- та патентоспроможність, відповідність сучасним досягненням техніки, вимогам технічної естетики і найбільш економічної технології виробництва.

Проектування починається з розробки дизайн-проекту та детального опрацювання кожного елементу дизайну з подальшою реалізацією його в тривимірних моделях і кресленнях.

Конструкторсько-технологічний підрозділ виконує роботи з сертифікації, підтримки сертифікатів в актуальному стані та отриманні дозвільних документів на матеріали і комплектуючі, що використовуються при будівництві вагонів та рухомого складу.

Чимало власних розробок ТОВ НВО «А.Т.О.Р.» захищено низкою патентів в сфері пасажирського залізничного транспорту.

Наявність в підрозділі конструкторів, інженерів-електронщиків, програмістів та технологів дозволяє здійснювати повний цикл проектування, починаючи з розробки конструкторської документації і електричних схем, постановки на виробництво до проведення сертифікаційних випробувань.

Конструкторсько-технологічний підрозділ – це поєднання молодості та досвіду в розробці виробів залізничної тематики і не тільки. Багаторічний досвід конструкторських робіт, високий потенціал професійно підготовлених і кваліфікованих конструкторів гарантує успішну розробку та випуск повного комплекту конструкторської документації. В процесі розробки проектно-технічної, конструкторської документації наші співробітники допоможуть знайти найкращий спосіб вирішення будь якої технічної задачі, втілюючи в життя найсміливіші і незвичайні ідеї наших клієнтів.

Ми пропонуємо:

  1. розробку конструкторської документації
  2. реверс – інжиніринг виробів
  3. розробку конструкторської документації за наданим зразком
  4. розробку документації для нестандартних конструкцій, механізмів

Як ми працюємо:

  1. Наш фахівець виїжджає до замовника для оцінки обсягу робіт і проведення всіх необхідних вимірів.
  2. Розробляється технічне завдання, при безпосередній участі замовника.
  3. Згідно технічного завдання проводиться тривимірне моделювання і випуск креслень.
  4. На етапі постановки на виробництво проводиться консультування нашими спеціалістами.

Leave a Comment