+38 (057) 754-63-60
      +38 (057) 754-63-70

Юридичні та брокерські послуги

Компанія «АТОР КОНСАЛТІНГ» входить до складу ТОВ «НВО «А.Т.О.Р.». Надає якісні юридичні послуги організаціям, які допоможуть керівництву краще орієнтуватися в особливостях реєстрації, розвитку і просування бізнесу на ринку. Юридичний супровід діяльності компанії необхідний на кожному етапі її розвитку: початковому, середньому і великому, коли фірма відкриває додаткові офіси та філії в Україні та зарубіжних державах. Якісне юридичне обслуговування позбавляє підприємця від необхідності витрачати час і сили на відвідування податкових служб, з’ясування переліку необхідних для тієї чи іншої операції документів, та інших процедур, без яких законна діяльність організації стає неможливою.

Абонентське обслуговування: юридичні послуги.

Юридичні послуги компаніям, пропоновані нашою організацією, дуже різноманітні: їх можна замовляти як в індивідуальному порядку (консультація юриста, складання разової звітності), так і комплексне юридичне обслуговування (тривале юридичне обслуговування фірми, проведення юридичної експертизи та інше). Основне юридичне обслуговування підприємств представлено в переліку послуг компанії:

 1. Юридичне обслуговування основ діяльності компанії. Цей пункт включає в себе реєстрацію фірми на ринку, термінові дії в разі банкрутства, а також реструктуризацію бізнесу або його повну ліквідацію. Кожен з перерахованих процесів супроводжується збором необхідної документації.
 2. Торговельні відносини і партнерські домовленості. Пункт включає в себе надання юридичних послуг юридичним особам, які перебувають на певному етапі складання договорів. Наша компанія, пропонуючи юридичне обслуговування підприємств, розробляє контракти, договори, фінансові та інші документи, що містять необхідні пункти для вдалого здійснення угоди або встановлення партнерських відносин.
 3. Вирішення судових і мирних суперечок. Юридичні послуги юридичним особам передбачають врегулювання конфліктних ситуацій на законних підставах: захист клієнта в суді, супровід бізнесу під час податкових і санітарних перевірок, ведення переговорів з конфліктуючими сторонами і апеляції винесених вироків.
 4. Юридичний супровід фірм передбачає і врегулювання проблем з податковим та митним контролями.
 5. Юридичне обслуговування фірм полягає і в рішенні питань, пов’язаних з нерухомістю.

Професійне юридичне абонентське обслуговування допоможе уникнути практично будь-яких неприємностей в діяльності підприємства. Компанія «АТОР КОНСАЛТИНГ» пропонує вигідні умови юридичного супроводу юридичних осіб, яке стане в нагоді замовникам на всіх етапах розвитку бізнесу.

Юридичне обслуговування компаній – це послуга, яка просто незамінна в світі сучасного бізнесу.

Податковий аудит.

Аудит податкового обліку користується великим попитом у великих відомих компаній, бізнес яких не обмежується однією спеціалізацією, а розвивається в суміжних або зовсім різних напрямках. Серед власників малого та середнього бізнесу аудит податкових декларацій більш потрібний для оптимізації системи регулярних податкових відрахувань. Наша організація пропонує податковий аудит підприємства з будь-якою специфікою – до переліку основних послуг входять такі:

 1. Діагностика фінансової системи організації.
 2. Консультації з питань, пов’язаних з податковими відрахуваннями. Зазвичай подібні консультації проводяться перед початком співпраці.
 3. Загальний огляд бухгалтерських та податкових звітностей.
 4. Проведення окремих аудиторських процедур.
 5. Реструктуризація бізнесу за міжнародними стандартами.

Також Компанія «АТОР КОНСАЛТІНГ» передбачає і цілий ряд додаткових аспектів, які обговорюються з замовником індивідуально.

 Митниця України. Вартість розмитнення.

Якщо ви бажаєте без проблем перетнути кордон, та провести розрахунок митних платежів – це перше, що слід зробити. Наша компанія пропонує такі послуги:

 1. Юридичні консультації. Фірма надає усні та письмові консультації щодо законодавства України за податковими та митними питаннями. Питання розрахунку митних зборів також входить в консультаційні послуги компанії.
 2. Реєстрація іноземних інвестицій. Допомагаємо з реєстрацією в Україні, проводимо збір та оформлення всіх необхідних паперів.

Супровід реєстрації позик.

Митна вартість не завжди по кишені перевізникам, тому багатьом доводиться оформляти позики в банках. Ми допомагаємо провести цю процедуру на законних підставах та з мінімальними складнощами.

Аутсорсинг бухгалтерського обліку.

Наша компанія пропонує клієнтам послуги аутсорсингу бухгалтерського обліку. Вся робота команди в нашій організації зосереджена на тому, щоб забезпечити ідеальне злагоджене функціонування бізнесу замовника і експертне ведення бухгалтерії, аутсорсинг. В послуги аутсорсингу бухгалтерії входять такі етапи роботи:

 1. Підготовка звітної документації. Вся звітність організації-замовника базується на основі даних, що були надані головним бухгалтером.
 2. Ведення обліку бухгалтерії. Аутсорсинг бухгалтерії компанії ведеться на підставі первинної документації, яку надає компанія, або на підставі даних, розроблених нашою організацією.

Послуги митного брокера – корисність і гарантії.

  На сьогоднішній день на ринку юридичних послуг надається юридична допомога великим компаніям, що передбачає укладення дії контракту на постійній основі, та одноразові консультації невеликим фірмам або фізичним особам. Митний брокер надає послуги, однозначно корисні для більшої частини компаній або громадян. Маючи накопичений досвід, наша фірма візьме на себе відповідальність за рішення будь-якої проблеми клієнта, будь то отримання сертифікатів на товар або оформлення перевезення вантажу. Всі проблеми ми вирішимо на найвищому рівні якості і з граничною оперативністю. Великий досвід роботи з державними організаціями наших агентів та постійна поінформованість про всі нововведення та події на митниці, дозволяє нам з упевненістю пропонувати свої послуги, за якість виконання яких ми можемо поручитися без будь-яких сумнівів.

Митні брокерські послуги – це цілковитий спектр митно-брокерських, транспортно-експедиторських та інших необхідних послуг з оформлення вантажу та страхування.

Професійно підготуємо необхідні документи, виключаючи найменшу можливість виникнення проблем на митниці у нашого клієнта. Фахівці нашої фірми швидко і якісно оформлять всі митні документи, а повний супровід вантажу, гарантію його збереження та своєчасну доставку забезпечать наші агенти. Послуги митного брокера, будуть Вашої упевненістю у вирішенні проблемних ситуацій на всіх етапах проходження вантажу!

Leave a Comment