+38 (057) 315 11 11
        +38 (057) 315 14 00
        +38 (057) 315 15 00

Комплект екологічно чистого туалету для пасажирських вагонів моделей 61-779, 47К(Д)

Комплект екологічно чистого туалету для пасажирських вагонів моделей 61-779, 47К(Д)

Екологічно чистий туалетний комплекс (ЕЧТ) створений на заміну звичайним туалетам для поліпшення якості і комфорту використання туалетів в поїздах

Комплекс призначений для задоволення фізіологічних і гігієнічних потреб персоналу і пасажирів, а також для гігієнічного зберігання відходів життєдіяльності до їх видалення

Туалет обладнаний автоматизованою системою очищення і випорожнення. Безсумнівною перевагою пристрою є добре продуманий дизайн і застосування у виробі сучасних матеріалів, що забезпечують довготривалу безперебійну роботу.
ЕЧТ призначений для установки на пасажирських вагонах локомотивної тяги нової споруди і на вагони, що підлягають капітально-відновлювального ремонту.

Склад комплексу ЕЧТ:

  • унітаз вакуумний;
  • бак-накопичувач;
  • обладнання зливної магістралі;
  • вакуумна система та система обігріву бака.

Вакуумний унітаз призначений для збору, видалення та транспортування фекальних мас з чаші унітазу в магістраль зливу.

Бак-накопичувач призначений для збору фекальних мас з вакуумних унітазів та транспортування їх до пункту відкачування. Ємність бака-накопичувача – 300 л. Зливна магістраль забезпечує транспортування вмісту вакуумних унітазів в бак – накопичувач.

Вакуумна система з вбудованим в неї обладнанням забезпечує створення необхідного розрідження. Система обігріву бака запобігає замерзанню відходів у холодну пору року.

Туалетний комплекс забезпечує збір відходів при експлуатації вагона і видалення відходів з бака-накопичувача при температурі навколишнього середовища від мінус 50 ° С до плюс 45 ° С; зберігає працездатність після перебування вагона у відстої при нижньому граничному значенні температури навколишнього середовища мінус 50 ° С.

Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download coolpad firmware
Download Best WordPress Themes Free Download