+38 (057) 315 11 11
        +38 (057) 315 14 00
        +38 (057) 315 15 00

Комплект елементів туалету для дизель-поїздів та електропоїздів.

Комплект елементів туалету для дизель-поїздів та електропоїздів.

Облицювання бічних стін виготовлене з термоформованого PVC пластику. Захист вікна зроблений одним виробом з бічною стіною та кріпиться до існуючого силового каркасу.

Підлога виготовлена із склопластику з вформованим лінолеумом з протиковзаючим ефектом. В центрі встановлений зливний патрубок.

Поруч з вікном – поручень з нержавіючої сталі. Під вікном розташовані тримачі туалетного паперу антивандальної конструкції.

У туалеті встановлені гачки для речей антивандальної конструкції.

Вхідні дверей до туалетного приміщення виконані поворотними (всередину туалету). Коробка та лиштви дверей – сталеві з порошковим покриттям, стулка дверей виготовлена з фанери, облицьованої HPL пластиком. В стулку вмонтований замок залізничного виконання (всередині приміщення – т-подібна ручка, ззовні – під трикутний ключ) із покажчиком зайнятості.

На електрокалорифери встановлені захисні кожухи, виконані з нержавіючої сталі.

Умивальник виготовлений із склопластику. Вертикальна верхня стійка виготовлена з нержавіючої сталі. На вертикальній умивальній стійці встановлений кран антивандального виконання. Подача води з крана умивальника забезпечується за допомогою електричної кнопки, яка дозовано подає воду. Передбачені дверцята для обслуговування сантехнічного обладнання. Поруч з умивальником встановлене антивандальне дзеркало із дзеркальної нержавіючої сталі. Злив з умивальника виведений у фанову трубу з електрообігрівом.

Стеля приміщення виконана з негорючого матеріалу, пофарбованого порошковим покриттям. В стелю вбудовані світлодіодні світильники з двома режимами освітлення (під 110 В та під 220 В). На штатне місце встановлений анемостат.

Підлоговий унітаз з нержавіючої сталі з виводом у підлогу. Злив води в унітазі забезпечується за допомогою електричної кнопки (розташованої на вертикальній стійці умивальника), яка дозовано подає воду. Кріплення унітаза – до бічної стіни.

Бак із нержавіючої сталі, в якому встановлений підігрів (за допомогою ТЕНа), з додатковою зовнішньою теплоізоляцією. Для обслуговування ТЕНа виконаний технологічний люк зі сторони пасажирського салону.

Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
online free course
download lava firmware
Download WordPress Themes