+38 (057) 754-63-60
      +38 (057) 754-63-70

Виробництво з композитних матеріалів

ТВО “НВО “А.Т.О.Р.» готове до співпраці із замовниками, для яких потрібно реалізувати виготовлення частин, комплектуючих, виробів вагою не більше 1,5 кілограма. Задовольнити потребу замовника може за використання пластику АБС, полістиролу, поліамідів, поліпропілену, поліетилену тощо. Можливе також розроблення та виготовлення прес-форм за спеціальним замовленням, виготовлення продукції в різних кольорах.

 Термоформування – це процес виробництва складних виробів із пластику, таких як об’ємні літери зі складним рельєфом поверхні, об’ємні світлові логотипи, елементи торцевих вивісок та інше. Створення формованих елементів передбачає два етапи виробництва:

  1. Виготовлення оснащення, через яку здійснюватиметься термоформування. Оснащення виготовляється на високоточному фрезерному верстаті з ЧПУ.
  2. Пластик для формування розм’якшується, розігріваючи в формувальної машині, після чого його поміщають на заздалегідь підготовлену оснащення і відкачують повітря між пластиком і оснащенням, надаючи пластику потрібну форму.

Наше обладнання дозволяє виготовити формовку будь-якої складності розміром до 1500х2500 мм. Ми можемо виробляти вакуумно-формувальні роботи з наданням оснащення замовника, або виготовивши оснащення самостійно.

 

Leave a Comment