+38 (057) 754-63-60
      +38 (057) 754-63-70

WEB-розробка

 WEB-розробка – це один з напрямків діяльності компанії ТОВ “НВО” А.Т.О.Р “. Використовуючи життєвий досвід і професійні знання в області веб-програмування, дизайну і маркетингу, наші розробники створять сайт будь-якої складності із застосуванням самих сучасних мов і технологій таких як Java, PHP, MySQL, JavaScript, CSS та HTML5 або вже готових СМЅ. Наші фахівці швидко, а головне якісно, розроблять сайт, враховуючи всі вимоги та побажання замовників.

На сьогоднішній день існують кілька етапів розробки веб-сайту:

  • проектування сайту (технічне завдання)
  • дизайн сайту
  • програмування
  • HTML-верстка

Проектування сайту:

Важливо відразу зазначити, що етапи проектування веб-сайтів залежать від багатьох факторів, таких як обсяг сайту, функціональність, завдання, які повинен виконувати майбутній ресурс і багато іншого.

Дизайн сайту:

Ми створимо сучасний сайт з унікальним дизайном і зручним функціоналом, який підкреслить та виділить вас серед вашого конкурентного середовища.

Програмування:

Програмування є одним з найважливіших і складних частин, так як – це етап на якому розроблений дизайн, інтерфейс і система управління зв’язуються в єдине ціле. На цьому етапі реалізується логіка роботи користувача з веб-сайтом, а також встановлюються всі необхідні взаємодії з іншими програмами, сайтами та сервісами. Програмування сайтів може займати від декількох днів до декількох місяців. Протягом цього часу компоненти та модулі можуть багаторазово тестуватися, налагоджувати та налаштовуватися.

HTML-верстка:

HTML-верстка в простому розумінні це процес перетворення роботи дизайнера в веб-сторінку, яка відображається в браузері. Процес складний і має творчу основу. Хоча робота верстальника прихована від очей, саме вона забезпечує безперебійність при роботі на різних пристроях і браузерах, а також швидкість завантаження кожної сторінки сайту

Грунтуючись на своєму досвіді та знаннях ринку, ми з упевненістю можемо сказати, що буде працювати, а що — ні.

Наші фахівці створять гнучкий і в той же час простий інтерфейс, який стане ефективним інструментом для вашого бізнесу!

Leave a Comment